Ślub

Dzień ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Każdy ślub jest dla nas wyjątkowy, unikatowy i traktujemy go z należytą powagą. W tym dniu od samego początku służymy Wam pomocą i radą – o ile tego potrzebujecie:

 

  • Jeśli sobie tego życzycie, towarzyszymy Wam od momentu przygotowań. 

 

Ola i Tomek Low-19

Pracujemy zawsze we dwójkę, dlatego nie jest dla nas problemem, jeśli przygotowujecie się w dwóch osobnych lokalizacjach. W przypadku panny młodej z reguły rozpoczynamy zdjęcia w momencie, gdy makijaż jest już prawie ukończony, wymaga już jedynie kosmetycznych poprawek. Nigdy nie robimy zdjęć, które mogłyby przedstawiać kogokolwiek w sposób niekorzystny. W tym dniu jesteśmy w 100% dla Was – naszym celem jest to, abyście na zdjęciach wyglądali jak najlepiej! 🙂

M+ALow-51

Chętnie doradzimy Wam gdzie naszym zdaniem najlepiej będzie zaaranżować błogosławieństwo w Waszym domu czy mieszkaniu tak, aby ta niepowtarzalna chwila prezentowała się na zdjęciach na prawdę magicznie! Jeśli dysponujecie niewielkim mieszkaniem – nic nie szkodzi! W czasie błogosławieństwa zdjęcia będzie robić tylko jedno z nas, natomiast drugie zajmie się fotografowaniem wszystkiego, co dzieje się w tym czasie poza głównym nurtem akcji 😉

 

 

  • Podczas ślubu staramy się być niewidzialni.    

 

W kościele, czy w Urzędzie Stanu Cywilnego przede wszystkim dbamy o to, aby swoją obecnością nie zakłócać przebiegu ceremonii. To bardzo ważne, aby Wasi goście podczas uroczystości nie widzieli zamiast Waszej przysięgi jedynie naszych pleców 🙂 Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam wykonywać większość zdjęć z takiej odległości, by nie rzucać się w oczy i jednocześnie uchwycić JD-39najważniejsze momenty, których nie może zabraknąć w reportażu. Dodatkowo sprzęt który posiadamy pozwala nam zrezygnować z używania lamp błyskowych podczas ceremonii – nawet w stosunkowo ciemnych kościołach, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bardziej dyskretni. Nasze doświadczenie sprawia, że znamy doskonale przebieg ceremonii ślubu – zarówno cywilnego jak i kościelnego – dzięki czemu wiemy doskonale gdzie i w którym dokładnie momencie powinniśmy się znajdować. Na Waszą uroczystość przyjdziemy ubrani schludnie i z klasą, nasze stroje będą dostosowane do charakteru wydarzenia; dzięki temu nie będziemy wyróżniać się spośród Waszych gości. Po urzędzie i kościele będziemy poruszali się po cichu, z należytą powaga, bez zbędnego zwracania na siebie uwagi.
Ola i Tomek Low-62Po mszy, przed kościołem sfotografujemy dla Was życzenia, które przyjmujecie od gości, oraz wykonamy zdjęcie grupowe – jeśli będziecie sobie tego życzyć. Na salę weselną będziemy jechać tuż za Waszym autem, aby ująć na zdjęciach ewentualne bramy zaaranżowane przez Waszych znajomych. 

 

 

  • Podczas wesela wtapiamy się w tłum gości.

Czas wesela powinien być dla Was okazją do doskonałej zabawy, dla nas okazją do uwiecznienia tego 🙂 Przede wszystkim – jak wcześniej już napisaliśmy – nie rzucamy się w oczy. Często nasi klienci odbierając zdjęcia są zdziwieni, że udało nam się uchwycić dane moment zabawy, gdyż w ogóle nas nie widzieli! Nigdy w czasie przyjęcia weselnego nie fotografujemy ludzi podczas posiłków – w myśl zasady, że nie przedstawiamy ludzi w sytuacjach, podczas których mogliby wyglądać niekorzystnie.
Staramy się zawsze dotrzeć na salę weselną kilka minut przed Wami – to pozwala nam przygotować siebie i sprzęt do pracy na pełnych obrotach. W momencie, kiedy Wasze auto wjedzie na teren obiektu w którym odbywa się przyjęcie weselne O+KLow (49)będziemy na Was czekać, aby wykonać zdjęcia Waszego wyjścia z auta i rozpoczynającego się następnie przywitania. Niezależnie czy w programie macie tradycyjne przywitanie przez rodziców chlebem i solą, czy też po prostu powitalną lampkę szampana – będziemy gotowi! :)W czasie przyjęcia weselnego staramy się maksymalnie wykorzystać to, co tak pieczołowicie przygotowaliście na tą okazję:
– dekoracje – wszelkiego rodzaju podświetlane napisy wykorzystujemy z przyjemnością do zdjęć pozowanych/grupowych, do których serdecznie zachęcamy! 🙂 Zawsze staramy się umieścić w reportażu kilka zdjęć Waszych dekoracji.
– oświetlenie – nigdy, przenigdy nie prosimy Waszego zespołu/DJ’a o wyłączenie oświetlenia. Uważamy, że im więcej, tym lepiej. Jedyne co przeszkadza nam wP&Ł (71) pracy, to oświetlenie laserowe, które bezpośrednio skierowane na matrycę aparatu powoduje jej nieodwracalne uszkodzenia 😦
– efekty specjalne – jeśli w czasie pierwszego tańca będzie towarzyszył Wam ciężki dym – tzw. taniec w chmurach – ujmiemy go na zdjęciach 🙂 To samo jeśli chodzi o efekty pirotechniczne podczas wprowadzenia tortu na salę i jego krojenia :)Najważniejsze dla nas jest jednak sfotografowanie Waszych emocji i zatrzymanie na zdjęciach najważniejszych momentów Waszego wesela – również tych spontanicznych, niezaplanowanych. Dzięki temu, I+PLow-273że fotografujemy we dwójkę możemy być przez cały czas na sali, gdzie dzieje się cała akcja. To sprawia, że nic nie umyka naszej uwadze 🙂

Zainteresowany? Zapoznaj się z ofertą!